היפוך טקסט בעברית אונליין ✍

הדביקו את התוכן שלכם בתיבת היפוך טקסט ולאחר מכן לחצו על הכפתור "הפוך!" – במטרה להפוך את הטקסט. הטקסט ההפוך בשפה העברית יופיע באותה תיבה, לחצו "העתק" או Ctrl+C והדביקו אותו במקום הרצוי.1. איך זה עובד? 🚀

מחולל היפוך טקסט נועד על מנת לסייע לכם להפוך מילים ומשפטים בשפה העברית. כל שעליכם לעשות הוא להעתיק את הטקסט לתיבה שלפניכם וללחוץ "הפוך!" – בקלות ובמהירות הטקסט שלכם יתהפך לאחור כנדרש.

2. עברית הפוכה במאמר 💯

כמה פעמים יצא לכם לקרוא מאמר אקדמי בקובץ PDF וכאשר העתקתם את הטקסט מהמאמר המילים בעברית התהפכו. לכן אנו מציעים לכם פתרון שימושי ונוח שיעזור לכם לצלוח את כתיבת עבודות ההגשה בקלות.

3. היפוך טקסט לפוטושופ 🎯

משתמשי פוטושופ מכירים את הבעיה שבעת כתיבה בעברית (מימין לשמאל) הפלט יוצא הפוך. כך שאם נקליד "מילה" – נקבל בעצם "הלימ". הכלי שלנו להיפוך טקסט יעזור לכם להתמודד עם הבעיה, אתם תתמקדו בעיצוב.

איך לכתוב בפוטושופ מבלי שהשפה העברית תצא הפוכה? – מדריך קצר

במידה ואתם משתמשים בגרסה החדשה של תוכנת העיצוב הפופולרית פוטושופ מבית Adobe, ייתכן ואתם צפויים להיתקל בקושי לכתוב בשפה העברית כיוון שהתוכנה אינה תומכת בשפה הנכתבת מימין לשמאל. כך למעשה מה שיקרה הוא שכל טקסט שתכתבו – יהיה הפוך. לדוגמה, אם נכתוב: "הופך טקסט אונליין" נקבל – ןיילנוא טסקט ללוחמ. על מנת לפתור את התקלה הזו במחשבכם האישי – היכנסו לתוכנת Photoshop – לאחר מכן לחצו על עריכה (Edit) > העדפות (Prefrences) > סוג (Type) ותבדקו שהאופציה של Middle Eastern and South Asian – הינה מסומנת במחשב שלכם. כעת, אתם למעשה יכולים לסגור את התוכנה ולפתוח אותה מחדש ולבדוק אם זה אכן הצליח לכם. כעת אתם מוזמנים להמשיך לחפש פתרונות לתשחצים באתר פתרן לנוחיותכם.
* במידה ולא הצלחתם אתם מוזמנים להמשיך להשתמש בהופך טקסט אונליין שאנו מציעים לכם בדף זה.

מדריך להיפוך טקסט בפוטושופ

הכלי שלפניכם נועד על מנת לסייע לכם להפוך טקסט בעברית שמופיע בכתיב ראי – לכתיב תקין. לכן, הקלידו או הדביקו את הטקסט שלכם, לחצו על הפוך את הטקסט – ותוכלו להשתמש בתוכן שלכם בצורה תקינה, ללא ג'יבריש או עברית הפוכה.

השירות להפיכת הטקסט נועד בין היתר על מנת לסייע למעצבים גרפיים להפוך את התוכן שהם רוצים לכתוב בתוכנת פוטושופ כנדרש, זאת בהינתן והתוכנה שבה הם משתמשים אינה תומכת בשפה הנכתבת מימין לשמאל – כמו עברית או ערבית.

הכלי השימושי שלנו עזר לכם? אתם מוזמנים להמליץ עלינו לחברים נוספים!

דירוג הגולשים
5/5
דילוג לתוכן